Cam Filmi

Cam filmi uygulaması bilinenin aksine aracınızda şık görünümden çok konfor ve güveli sürüş sağlar. Uygulamakta olduğumuz cam filmleri yolcuları ve aracın iç aksesuarlarını güneşin kanserojen UV ışınlarından koruyacak şekilde üretilmiştir. Cam filmi uygulaması UV ışınlarını %99 oranında bloke ederken, aracın içine giren ısıyı da renk tonuna göre %30 ila %55 (Açık %30, Orta %45, koyu %55) aralığında izole eder.

Bu şekilde uygulanan cam filmleri tüm yolcuların konfor ve sağlığını maksimum ölçüde artırır. Ayrıca aracınızın yazın klima performansı, kışın ise motor performansı maksimum seviye de korunur. Aracın içine ulaşan güneş ısısı cam filmi sayesinde azaldığı için aynı zamanda kabinin içinin iklimlendirilmesi de kolaylaşmakta ve klimanın verimliliği de artmaktadır.

Ayrıca bu cam filmleri pasif güvenlik durumu da yaratmakta, kaza durumunda cam kırıklarının dağılmasını herhangi bir hırsızlık girişimi sırasında ise cam hızlı bir şekilde dağılmasını engellemektedir. Estetik ve mahremiyet açısından özellikle trafikte hanımlar için güvenli bir yolculuk sağlamaktadır. 

Cam filmleri de bir çok ürün gibi çok farklı kalitelerde sunulabilir. Kalitesiz cam filmleri kısa süre içinde solma, renk değiştirme gibi sorunların ortaya çıkmasına sebep olması yanında çok ciddi sağlık problemlerini de beraberinde getirir. Kalitesiz malzemeden üretilen (çoğunluğu uzak doğu üretim) cam filmlerinin yapışkanlarının içeriği sağlığa zararlı olabilir. Otomobilin iç kısmında ve her an güneş ışınlarına maruz kalan bu yapışkanlar otomobilin içindeki kişilerin sağlığını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bu nedenle uygulamaların mutlaka kalitesi bilinen, güvenilir marka ürünler ile yapılması gerekmektedir.